• 638620931424646194_h6.JPG
  • 638620931391216445_h5.JPG
  • 638620931277961458_h1.JPG
  • 638620931356068340_h.JPG

Honsa Jan

*1876 +1937

V podvečer

ID Aukce: 3299
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:47:00

1 000 Kč