• 638626873044505094_r.JPG
  • 638626873202749703_r5.JPG
  • 638626873110583544_r2.JPG
  • 638626873263048233_r7.JPG
  • 638626873139170667_r3.JPG
  • 638626873294134799_r8.JPG
  • 638626873080278054_r1.JPG
  • 638626873172912864_r4.JPG
  • 638626873233055189_r6.JPG

Richterová Marina

*1962 +

Konvolut 3ks

ID Aukce: 3301
3 x Litografie, papír, rozměry 18 cm x 10 cm, 19 cm x 10 cm a 12 cm x 10 cm. Signováno a číslováno dole uprostřed. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:49:00

100 Kč