• 638628580926758642_w1.JPG
  • 638628581866228895_w2.JPG
  • 638628581833580187_w.JPG
  • 638628581894347385_w3.JPG

Wagner Karel

*1886 +1963

Jaro

ID Aukce: 3306
Olej, plátno, 50 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole. Oboustranná malba. Místy poškozeno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

8 500 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 22:28:57

500 Kč

Příhozů: 33

LJL66034 850023.10.2024 22:23:57
DEN68976 800023.10.2024 22:19:19
LJL66034 750023.10.2024 22:18:25
DEN68976 700023.10.2024 22:17:44
LJL66034 650023.10.2024 22:17:27
DEN68976 600023.10.2024 22:16:27
LJL66034 550023.10.2024 22:16:02
DEN68976 500023.10.2024 22:11:36
LJL66034 490023.10.2024 22:11:25
DEN68976 480023.10.2024 22:11:17
LJL66034 470023.10.2024 22:10:28
DEN68976 460023.10.2024 22:10:26
LJL66034 450023.10.2024 22:10:14
DEN68976 440023.10.2024 22:08:15
LJL66034 430023.10.2024 22:07:52
DEN68976 420023.10.2024 22:07:16
LJL66034 410023.10.2024 22:06:32
DEN68976 350023.10.2024 22:05:46
MXA80763 340023.10.2024 22:04:53
DEN68976 330023.10.2024 22:04:36
MXA80763 320023.10.2024 22:04:21
LJL66034 310023.10.2024 22:03:59
MXA80763 300023.10.2024 22:03:48
DEN68976 290023.10.2024 22:02:49
MXA80763 280023.10.2024 21:57:52
DEN68976 270023.10.2024 21:53:07
MXA80763 260023.10.2024 21:44:22
JBU77473 250023.10.2024 21:44:05
MXA80763 240023.10.2024 21:44:04
JBU77473 230023.10.2024 21:41:43