• 638637355422904428_ull3.JPG
  • 638637355549750021_ull10.JPG
  • 638637355597551444_ull12.JPG
  • 638637355461020577_ull.JPG
  • 638637355775322759_xxx900.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Tůňka

ID Aukce: 3309
Olej, plátno, 65 cm x 47 cm. Signováno vlevo dole. Okolo roku 1899. Vystaveno na souborné výstavě J. Ullmanna - Trutnov 2019 - Mezi tichem a bouří. Publikováno v katalogu výstavy. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

350 000 Kč

350 000 Kč

Aukce končí: 04.12.2024 19:02:00

10 000 Kč