• 638637359202966284_ulll2.JPG
  • 638637359712691999_1.JPG
  • 638637359314815396_ulll6.JPG
  • 638637359279511059_ulll5.JPG
  • 638637359244519163_ulll3.JPG
  • 638637359537107654_xx88.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Noční krajina při měsíčním svitu

ID Aukce: 3310
Olej, plátno, 113 cm x 86 cm. Nesignováno. Na zadní straně přípis J. Ullmann. Okolo roku 1896. Vystaveno na souborné výstavě J. Ullmanna - Trutnov 2019 - Mezi tichem a bouří. Publikováno v katalogu výstavy. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

220 000 Kč

220 000 Kč

Aukce končí: 04.12.2024 19:03:00

10 000 Kč

ICV99775 22000013.10.2024 22:41:47