• 638637364527826836_l1.jpg
  • 638637364922110507_l5.jpg
  • 638637364971317848_l6.jpg
  • 638637365230945208_11.jpg
  • 638637364606402393_l2.jpg
  • 638637364644674777_l3.jpg
  • 638637365050362037_xxx777.jpg

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Jarní krajina

ID Aukce: 3311
Olej, plátno, 88 cm x 98 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Vystavováno Mánes 1937, J. Mařák a jeho žáci - Uherské Hradiště 2009. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

150 000 Kč

150 000 Kč

Aukce končí: 04.12.2024 19:04:00

10 000 Kč