• 638637381584961859_pr1.jpg
  • 638637381658850858_pr3.JPG
  • 638637381696029690_pr4.JPG
  • 638637381623390395_pr.JPG
  • 638637381906761775_svd0d121.JPG

Procházka Josef

*1909 +1984

Kolonáda v Mar. Lázních

ID Aukce: 3315
Olej, lepenka, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 04.12.2024 19:08:00

5 000 Kč