• 638637383793197707_p.JPG
  • 638637383850528132_p4.JPG
  • 638637383740553682_p2.JPG
  • 638637383900047880_p5.JPG

Písecký Josef

*1878 +1954

V přístavu

ID Aukce: 3316
Olej, karton, 50 cm x 66 cm. Signováno a datováno 1925 vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 04.12.2024 19:09:00

5 000 Kč