• 638663151642565059_saf1.jpg
  • 638663151723327553_saf2.JPG
  • 638663151682243348_saf.JPG
  • 638663151937496579_xy2254.JPG

Šafařík Jan

*1886 +1915

Kostel sv. Mikuláše na Malé Straně

ID Aukce: 3320
Olej, plátno, 73 cm x 52 cm. Signováno a datováno 1906 vlevo dole. Znalecký posudek PhDr. Miroslav Macík. Znalecký posudek Akad. mal. Igor Fogaš. Dílo bylo vystaveno na výstavě v Muzeu a galerii Prostějově v roce 2014.
Vyvolávací cena:

260 000 Kč

260 000 Kč

Aukce končí: 04.12.2024 19:13:00

10 000 Kč