• 638663188348312171_3.JPG
  • 638663188389396421_4.JPG
  • 638663188426106673_mac3.JPG
  • 638663188706041891_zzz520.JPG
  • 638663188742283503_zzz521.JPG
  • 638663188468909265_mac4.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Pohled do lesa

ID Aukce: 3325
Olej, plátno, 95 cm x 95 cm. Signováno vlevo dole. Vystavováno : Městské muzeum a galerie Hlinsko 2019, publikováno. S.V.U. Mánes 2017. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

35 000 Kč

Aukce končí: 04.12.2024 19:18:00

1 000 Kč