• 638665740291554913_1.JPG
  • 638665740324047350_3.JPG
  • 638665740387313893_s5.JPG
  • 638665740431522356_s7.JPG

Slavíček Jan

*1900 +1970

Malostranská vyhlídka

ID Aukce: 3327
Olej, plátno, 47 cm x 68 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

150 000 Kč

150 000 Kč

Aukce končí: 04.12.2024 19:20:00

10 000 Kč