• 636282935139017495_jon1.JPG
  • 636282935212376599_jon.JPG
  • 636282935288238359_jon2.JPG

Born Adolf

*1930 +2016

Jonatán

ID Aukce: 336
Kresba na ultrafánu, 16 x 12 cm ve výřezu. Rámováno, zaskleno. Nesignováno.
Vyvolávací cena:

500 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 20:08:14

100 Kč

Příhozů: 27

GLY51393 310031.05.2017 20:03:14
MRN15892 300031.05.2017 20:01:23
GLY51393 290031.05.2017 20:01:21
GLY51393 280031.05.2017 20:01:16
GLY51393 270031.05.2017 20:01:13
MRN15892 260031.05.2017 20:01:03
GLY51393 250031.05.2017 20:00:56
MRN15892 240031.05.2017 20:00:43
GLY51393 230031.05.2017 20:00:39
MRN15892 220031.05.2017 20:00:22
GLY51393 210031.05.2017 20:00:16
MRN15892 200031.05.2017 20:00:02
GLY51393 190031.05.2017 19:59:54
MRN15892 180031.05.2017 19:59:42
GLY51393 170031.05.2017 19:59:40
MRN15892 160031.05.2017 19:55:30
GLY51393 150031.05.2017 19:55:30
MRN15892 140031.05.2017 19:55:10
GLY51393 130031.05.2017 19:55:00
MRN15892 120023.05.2017 13:30:40
GUY39531 110022.05.2017 10:04:57
MRN15892 100019.05.2017 8:39:46
GUY39531 90019.05.2017 8:39:36
MRN15892 80019.05.2017 8:37:46
GUY39531 70019.05.2017 8:37:43
MRN15892 60019.05.2017 0:32:57
GUY39531 50015.05.2017 12:13:59