• 636282936103322135_pot1.JPG
  • 636282936255514903_pot2.JPG
  • 636282936171050263_pot.JPG

Born Adolf

*1930 +2016

Potápěč

ID Aukce: 337
Kresba na ultrafánu, 18 x 13 cm ve výřezu. Rámováno, zaskleno. Nesignováno.
Vyvolávací cena:

500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 20:10:10

100 Kč

Příhozů: 11

HRJ29039 150031.05.2017 20:05:10
HRJ29039 140031.05.2017 20:05:04
HRJ29039 130031.05.2017 20:02:03
MRN15892 120023.05.2017 13:30:20
UML12005 110022.05.2017 10:07:15
MRN15892 100019.05.2017 8:39:26
UML12005 90019.05.2017 8:39:23
MRN15892 80019.05.2017 8:38:06
UML12005 70019.05.2017 8:38:03
MRN15892 60019.05.2017 0:32:57
UML12005 50015.05.2017 12:14:11