• 636287113571781250_strib.JPG
  • 636287113658500000_strib1.JPG
  • 636287113492875000_1strib.JPG
  • 636287113729593750_strib2.JPG
  • 636287113813343750_strib3.JPG

Stříbrný Vladimír

*1905 +1970

Ležící akt

ID Aukce: 342
Olej, karton, 35,5 x 65 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 20:11:00

1 000 Kč

Příhozů: 18

KTQ40331 1900031.05.2017 19:26:16
YRR68364 1800031.05.2017 19:26:14
KTQ40331 1700031.05.2017 19:25:36
YRR68364 1600031.05.2017 19:25:30
KTQ40331 1500031.05.2017 19:25:06
YRR68364 1400031.05.2017 19:25:05
KTQ40331 1300031.05.2017 19:22:45
YRR68364 1200031.05.2017 19:22:36
KTQ40331 1100031.05.2017 19:21:54
YRR68364 1000031.05.2017 19:21:52
KTQ40331 950031.05.2017 19:15:42
YRR68364 900031.05.2017 19:15:38
KTQ40331 850031.05.2017 17:39:23
TAD08329 800031.05.2017 15:16:29
YRR68364 750031.05.2017 11:37:58
YRR68364 700031.05.2017 11:24:40
MSH65586 650030.05.2017 20:07:29
SKQ57914 600024.05.2017 19:20:33