• 636288192123328750_1otto1.JPG
  • 636288192405985000_otto3.JPG
  • 636288192232391250_otto1.JPG
  • 636288192331922500_otto2.JPG

Molitor Otto

*1889 +1965

Děvčátko a ovečky

ID Aukce: 345
Olej, dřevotříska, 30,5 x 39 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

4 200 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 20:14:00

100 Kč

Příhozů: 8

HMX99858 420031.05.2017 19:24:26
BVI30479 410031.05.2017 19:24:22
HMX99858 400031.05.2017 19:23:55
BVI30479 390031.05.2017 19:23:50
HMX99858 380031.05.2017 19:20:24
BVI30479 370031.05.2017 19:20:17
HMX99858 360031.05.2017 17:40:23
RGN48444 350031.05.2017 15:08:51