• 636288194593172500_1kom.JPG
  • 636288194739110000_kom1.JPG
  • 636288194671922500_kom.JPG
  • 636288194825672500_kom2.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

ID Aukce: 347
Olej, sololit, 22 x 28 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 20:37:06

500 Kč

Příhozů: 14

NHS71631 900031.05.2017 20:32:06
ZUY11955 850031.05.2017 20:29:09
NHS71631 800031.05.2017 20:26:15
ZUY11955 750031.05.2017 20:23:16
NHS71631 700031.05.2017 20:21:07
ZUY11955 650031.05.2017 20:20:48
DZJ83636 600031.05.2017 20:16:31
NHS71631 550031.05.2017 20:14:31
TOL70557 500031.05.2017 20:12:38
DZJ83636 490031.05.2017 20:12:28
TOL70557 480031.05.2017 20:11:48
DZJ83636 470031.05.2017 20:11:38
TOL70557 460031.05.2017 11:20:34
ZUY11955 450030.05.2017 15:08:15