• 636307168687083750_1trampota.JPG
  • 636307168906458750_trampota2.JPG
  • 636307168965521250_trampota3.JPG
  • 636307168762708750_trampota.JPG
  • 636307168835052500_trampota1.JPG

Trampota Vratislav

*1921 +1979

Zátiší s růží

ID Aukce: 356
Kombinovaná technika, olej, 29,5 x 21 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 20:25:00

100 Kč

UTS36228 250023.05.2017 21:13:34