• 636307869867708750_1pors.JPG
  • 636307870111146250_pors2.JPG
  • 636307869956302500_pors.JPG
  • 636307870037708750_pors1.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Zimní krajina

ID Aukce: 361
Olej, plátno, 65 x 80 cm. Signováno vlevo dole. Na pár místech zažloutlý lak, doporučujeme čistit. Jinak dobrý stav. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 20:30:00

1 000 Kč

Příhozů: 8

UZK80465 1700031.05.2017 20:14:39
MDK63545 1600031.05.2017 20:14:32
UZK80465 1500031.05.2017 20:13:49
MDK63545 1400031.05.2017 20:13:39
UZK80465 1300031.05.2017 19:12:50
VVB02154 1200031.05.2017 19:12:48
UZK80465 1100031.05.2017 17:46:24
VVB02154 1000025.05.2017 0:15:00