• 636309701787865000_1sig.JPG
  • 636309701884740000_sig.JPG
  • 636309702053646250_sig3.JPG
  • 636309701945208750_sig1.JPG
  • 636309702005208750_sig2.JPG

Sigmund Zdeněk

*1924 +2017

Velikonoce

ID Aukce: 363
Olej, plátno, 73 x 92 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 20:32:00

1 000 Kč

CSP58511 1000023.05.2017 21:13:57