• 636309707656302500_feikl.JPG
  • 636309707718646250_feikl1.JPG
  • 636309707765208750_feikl2.JPG
  • 636309707557240000_1feikl.JPG

Feikl Stanislav

*1883 +1933

ID Aukce: 367
Olej, karton, 57 x 73 cm. Signováno vlevo dole. Karton mírně vyboulený.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 20:36:00

1 000 Kč