• 636309715364271250_hegr.JPG
  • 636309715537865000_hegr3.JPG
  • 636309715423802500_hegr1.JPG
  • 636309715303177500_1hegr.JPG
  • 636309715479740000_hegr2.JPG

Hégr Miloslav

*1891 +1968

Rybíz

ID Aukce: 372
Olej, tempera, plátno, fixované na dřevě, 75,5 x 83 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Mimořádná nabídka. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

35 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 20:41:00

1 000 Kč