• 636334093116698750_1engel.JPG
  • 636334093354667500_engel2.JPG
  • 636334093228105000_engel.JPG
  • 636334093302167500_engel1.JPG

Engelmüller Ferdinand

Česká krajina

ID Aukce: 376
Olej, plátno, 79,5 x 100,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole 1905. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

45 000 Kč

65 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 19:04:30

5 000 Kč

Příhozů: 9

LMR76209 6500027.09.2017 18:59:29
RZU05848 6000027.09.2017 18:53:18
QDT18793 5500027.09.2017 18:43:32
SEI64491 5000027.09.2017 18:42:11
QDT18793 4900027.09.2017 18:40:34
SEI64491 4800027.09.2017 17:41:31
RZU05848 4700027.09.2017 16:37:03
QNJ33508 4600021.07.2017 15:42:55
MLC67287 4500003.07.2017 22:20:27