• 636334101304980000_wichera.JPG
  • 636334101387167500_vichera2.JPG
  • 636334101230605000_1wichera.JPG
  • 636334101449667500_wichera1.JPG

Wichera Raimund Ritter von

*1862 +1925

Letní pohoda

ID Aukce: 379
Kombinovaná technika, tempera, akvarel, kvaš, 54 x 73 cm, signováno a datováno 1901 vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

37 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 19:03:00

1 000 Kč

Příhozů: 14

OLJ67689 3700027.09.2017 18:42:35
VXP27259 3600027.09.2017 17:07:49
OLJ67689 3500027.09.2017 17:07:49
VXP27259 3400027.09.2017 17:07:39
OLJ67689 3300025.09.2017 18:15:49
XYX70261 3200022.07.2017 16:28:18
OLJ67689 3100022.07.2017 16:28:08
OLJ67689 3100022.07.2017 16:27:58
XYX70261 3000022.07.2017 16:27:58
OLJ67689 2900022.07.2017 16:27:48
XYX70261 2800022.07.2017 16:26:58
OLJ67689 2700022.07.2017 16:26:52
XYX70261 2600014.07.2017 10:50:50
OLJ67689 2500003.07.2017 22:23:24