• 636334112278261250_paton1.JPG
  • 636334112462792500_paton2.JPG
  • 636334112625761250_paton4.JPG
  • 636334112358730000_paton.JPG
  • 636334112561073750_paton3.JPG

Paton Hubert

*1840 +1900

ID Aukce: 384
Akvarel, kvaš, 16,5x 23,5 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 19:08:00

100 Kč

YWK05912 350019.09.2017 9:31:53