• 636334125500136250_jezek6.JPG
  • 636334125554980000_jezek5.JPG
  • 636334125706073750_jezek8.JPG
  • 636334125623573750_jezek7.JPG
  • 636334125772636250_jezek9.JPG

Ježek Stanislav

*1904 +2001

Benátské domy

ID Aukce: 391
Tempera, 31 x 42,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 300 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 19:15:00

100 Kč

GCK83855 130027.09.2017 18:02:05
LXL67902 120027.09.2017 17:53:51
PUY46271 110027.09.2017 17:53:45
LXL67902 100011.09.2017 8:10:08