• 636334127159980000_jezek10.JPG
  • 636334127238730000_jezek12.JPG
  • 636334127074980000_jezek11.JPG
  • 636334127461698750_jezek14.JPG
  • 636334127312636250_jezek13.JPG

Ježek Stanislav

*1904 +2001

Večer v Amsterodamu

ID Aukce: 392
Tempera, 32 x 43 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno, sklo naprasklé.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 19:16:00

100 Kč

NSB80070 110027.09.2017 19:03:24
KWB23814 100027.09.2017 12:51:03