• 636083485334175000_havlicek.JPG
  • 636083485380112500_havlicek1.JPG
  • 636083485427300000_havlicek2.JPG
  • 636083485283393750_1havlicek.JPG

Havlíček Jindřich

*1882 +

Ovocný sad v květu

ID Aukce: 40
Olej, karton, 33 x 45 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 19:09:00

100 Kč

NYM72751 150024.10.2016 21:37:45