• 636083486909018750_1brezina.JPG
  • 636083486956050000_brezina.JPG
  • 636083487000268750_brezina1.JPG
  • 636083487077925000_brezina2.JPG

Březina Václav

*1862 +1906

Pohled na Nymburk

ID Aukce: 41
Olej, karton, 8 x 14 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 19:11:50

500 Kč

MWU90625 500031.10.2016 19:06:50