• 636360857548125000_cihelka.JPG
  • 636360857704843750_cihelka2.JPG
  • 636360857637812500_cihelka1.JPG
  • 636360857480468750_1cihelka.JPG
  • 636360857772031250_cihelka3.JPG

Cihelka Oldřich

*1881 +

Tůňka

ID Aukce: 418
Olej, karton, 54 x 46 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 19:42:00

500 Kč