• 636277929692206250_1prochazka5.JPG
  • 636277929813925000_1prochazka6.JPG
  • 636277929758300000_prochazka6.JPG

Procházka Josef

*1909 +1984

Na pláži II. + lodě

ID Aukce: 427
Olej, karton, 40 x 70 cm. Nesignováno. Oboustranný obraz, provenience : Z rodiny autora.
Vyvolávací cena:

19 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 19:51:00

1 000 Kč