• 636368607529058750_bem (2).JPG
  • 636368607646871250_bem2.JPG
  • 636368607445465000_1bem.JPG
  • 636368607699996250_bem3.JPG
  • 636368607586090000_bem1.JPG

Bém ( Vratislav Hlava ) Rudolf

*1874 +1955

Motiv z Vlčnova večer

ID Aukce: 429
Olej, tempera, ( kombinovaná technika ), 50 x 65 cm. Signováno a datováno 1911 vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

8 500 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 19:53:00

500 Kč

PQY23234 850026.09.2017 21:27:06
RSH79971 800026.09.2017 21:27:02
PQY23234 700026.09.2017 18:42:42