• 636388554303459062_1jakub7.JPG
  • 636388554373927812_jakub7.JPG
  • 636388554494865312_jakub9.JPG
  • 636388554431427812_jakub8.JPG

František Jakub

*1875 +1940

Letní pastorale

ID Aukce: 446
Olej, dřevotříska, 31 x 25 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1912. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 20:10:00

1 000 Kč