• 636388562433459062_1krajina.JPG
  • 636388562512677812_krajina.JPG
  • 636388562568771562_krajina1.JPG

Bašek Josef

*1868 +1917

Oblaka

ID Aukce: 449
Olej, karton, 30 x 38 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Kolem roku 1910.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 20:13:00

1 000 Kč

WVK52611 2000021.08.2017 12:05:41