• 636403020157447500_felger.JPG
  • 636403020251822500_felger1.JPG
  • 636403020080103750_1felger.JPG
  • 636403020331353750_felger2.JPG

Felger Jiří

*1938 +1986

Nádoby

ID Aukce: 458
Olej, plátno, 60 x 50 cm, signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 800 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 20:27:54

100 Kč

TNC80464 180027.09.2017 20:22:54
XZY24189 170027.09.2017 20:21:23
TNC80464 160020.09.2017 10:27:37
IGE64012 150020.09.2017 7:46:19