• 636452194017520112_1furst.JPG
  • 636452199049974325_furst.JPG
  • 636452199172952349_furst1.JPG

Prokop Ferdinand

Za humny

ID Aukce: 490
Olej, plátno, 100 x 75 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Restaurováno. Mimořádně vzácně se vyskytující žák Julia Mařáka.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

80 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:03:13

5 000 Kč

MHA80539 8000023.01.2018 18:58:13
SRE21376 7500023.01.2018 18:52:39
MHA80539 7000023.01.2018 18:49:05
SRE21376 6500023.01.2018 18:36:32
MHA80539 6000018.01.2018 22:21:16
SRE21376 5500005.01.2018 20:39:00
MHA80539 5000016.11.2017 16:56:24