• 636452201589877670_1bub1.JPG
  • 636452201825612610_bub3.JPG
  • 636452201675356651_bub1.JPG
  • 636452201753845970_bub2.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

Jarní krajina

ID Aukce: 491
Olej, tempera, lepenka, 55,5 x 72 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

39 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:06:07

1 000 Kč

Příhozů: 15

QGB44158 3900023.01.2018 19:01:07
UCO10986 3800023.01.2018 19:00:35
QGB44158 3700023.01.2018 18:59:59
UCO10986 3600023.01.2018 18:59:48
QGB44158 3500023.01.2018 18:59:43
UCO10986 3400023.01.2018 18:59:07
QGB44158 3300023.01.2018 18:58:18
UCO10986 3200023.01.2018 18:57:29
QGB44158 3100023.01.2018 18:56:53
QGB44158 3000023.01.2018 18:56:44
UCO10986 2900023.01.2018 18:55:55
QGB44158 2800023.01.2018 18:55:50
UCO10986 2700023.01.2018 18:14:56
NCD45977 2600023.01.2018 18:13:44
UCO10986 2500016.11.2017 16:57:50