• 636452914165430232_1techl.JPG
  • 636452914666319715_techl2.JPG
  • 636452914291051336_techl.JPG
  • 636452914557700969_techl1.JPG

Techl Josef

Žena se džbánem

ID Aukce: 496
Olej, plátno, 53 x 41 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:26:55

100 Kč

Příhozů: 16

FTN03938 350023.01.2018 19:21:55
LRN60222 340023.01.2018 19:21:48
FTN03938 330023.01.2018 19:18:12
LRN60222 320023.01.2018 19:16:32
FTN03938 310023.01.2018 19:16:01
LRN60222 300023.01.2018 19:12:24
FTN03938 290023.01.2018 19:11:07
LRN60222 280023.01.2018 19:06:53
FTN03938 270023.01.2018 19:04:50
LRN60222 260023.01.2018 18:51:01
DFH58211 250023.01.2018 4:40:21
LRN60222 240022.01.2018 22:40:30
DFH58211 230022.01.2018 8:45:45
LRN60222 220012.12.2017 15:12:39
ZRF59872 210010.12.2017 10:18:15
LRN60222 200016.11.2017 16:58:54