• 636455612573974864_niemann1.JPG
  • 636455612665450046_niemann.JPG
  • 636455612760575930_niemann2.JPG
  • 636455612857216413_niemann3.JPG
  • 636455612956878741_niemann4.JPG

Niemann Edmund John

*1813 +1876

ID Aukce: 499
Olej, dřevo, 20 x 30 cm. Signováno vpravo dole. Významný představitel Britské krajinářské školy, souměřitelný s naším Adolfem Kosárkem. Plenérový obraz z doby kolem roku 1850 v zámecké adjustaci je galerijním a sběratelským unikátem. Výborný stav.
Vyvolávací cena:

80 000 Kč

80 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:09:00

5 000 Kč