• 636455637096458030_zima.JPG
  • 636455637188394865_zima1.JPG
  • 636455636918081632_1zima.JPG

Plaške Bedřich

*1875 +1952

Zimní noc

ID Aukce: 508
Olej, plátno, 34,5 x 41,5 cm. Nesignováno. Kolem roku 1892, malováno s Františkem Kavánem, písemný posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

32 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:31:13

1 000 Kč

Příhozů: 15

OBJ75147 3200023.01.2018 19:26:12
YMR66549 3100023.01.2018 19:25:54
OBJ75147 3000023.01.2018 19:24:09
YMR66549 2900023.01.2018 19:23:48
OBJ75147 2800023.01.2018 19:20:21
YMR66549 2700023.01.2018 19:19:55
OBJ75147 2600023.01.2018 19:16:59
YMR66549 2500023.01.2018 19:16:19
OBJ75147 2400023.01.2018 19:12:07
YMR66549 2300023.01.2018 19:11:32
OBJ75147 2200023.01.2018 19:09:48
GFB26128 2050123.01.2018 18:47:49
YWW13920 1700018.01.2018 22:25:29
YMR66549 1600005.01.2018 20:44:41
YWW13920 1500016.11.2017 17:05:35