• 636455641024400241_multrus.JPG
  • 636455641109176667_multrus1.JPG
  • 636455641180544323_multrus2.JPG
  • 636455640939348951_1multrus.JPG

Multrus Josef

*1898 +1957

ID Aukce: 510
Olej, karton, 70 x 81 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1930. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

13 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:20:00

1 000 Kč

AJG65714 1500018.01.2018 9:19:47
ZTL52140 1400005.01.2018 20:45:26
UNG72975 1300016.12.2017 13:54:32