• 636462704666457106_vobecky2.JPG
  • 636462704750838533_vobecky3.JPG
  • 636462704472589174_vobecky.JPG
  • 636462704575429518_vobecky1.JPG

Vobecký František

*1902 +1991

Ženy

ID Aukce: 521
Tužka, pastel, 29 x 43 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 100 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:31:00

100 Kč

TBB56009 410019.01.2018 9:05:52
UKO52663 400003.12.2017 11:20:39