• 636462719118471312_1kytice.JPG
  • 636462719229512228_kytice.JPG
  • 636462719321501978_kytice1.JPG
  • 636462719477729597_kytice2.JPG

Odvárka Jan

Slunečnice

ID Aukce: 528
Akvarel, 48 cm x 36 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 400 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:37:00

100 Kč

KIG47306 140023.01.2018 13:56:49
MFF88097 110025.12.2017 11:45:48
QNL31919 100021.11.2017 13:41:08