• 636463348016357264_born.JPG
  • 636463348137308437_born1.JPG
  • 636463348219285348_born2.JPG
  • 636463348293024280_born3.JPG
  • 636463348375536289_born4.JPG

Born Adolf

*1930 +2016

Karnevalový večer

ID Aukce: 531
Litografie, 33,5 cm x 21,5 cm. Signováno tužkou vpravo dole. Číslováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:41:00

1 000 Kč