• 636464180630319280_zoubek.JPG
  • 636464180710627786_zoubek1.JPG

Zoubek Olbram

*1926 +2017

Ruce

ID Aukce: 533
Papírový reliéf, 21 cm x 13 cm. Signováno vpravo dole. Vlevo dole A.T., nerámováno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 20:30:27

500 Kč

Příhozů: 23

HLL89551 650023.01.2018 20:25:27
UDN28417 600023.01.2018 20:25:25
HLL89551 550023.01.2018 20:23:56
UDN28417 500023.01.2018 20:23:55
UDN28417 490023.01.2018 20:23:48
HLL89551 480023.01.2018 20:19:03
UDN28417 470023.01.2018 20:18:56
HLL89551 460023.01.2018 20:17:02
UDN28417 450023.01.2018 20:16:54
HLL89551 440023.01.2018 20:12:19
UDN28417 430023.01.2018 20:11:51
HLL89551 420023.01.2018 20:07:04
UDN28417 410023.01.2018 20:06:39
HLL89551 400023.01.2018 20:03:17
FEN22308 330023.01.2018 20:02:16
HLL89551 320023.01.2018 19:57:47
NLI88093 310023.01.2018 19:57:30
HLL89551 300023.01.2018 19:52:55
NLI88093 290023.01.2018 19:52:30
UDN28417 280023.01.2018 19:47:58
NLI88093 270023.01.2018 19:43:13
UDN28417 260023.01.2018 19:39:00
NLI88093 250023.01.2018 18:54:55