• 636464188042414889_komarek1.JPG
  • 636464187916143825_komarek.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

ID Aukce: 535
Suchá jehla, 20,5 cm x 17,5 cm. Signováno dole uprostřed. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:45:00

100 Kč