• 636469400618206740_1liesler.JPG
  • 636469400750226458_liesler.JPG
  • 636469400853668500_liesler1.JPG
  • 636469400938466504_liesler2.JPG

Liesler Josef

*1912 +2005

Žena

ID Aukce: 568
Litografie, papír, 14,5 cm x 10 cm. Signováno a datováno vpravo. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 20:18:00

100 Kč

IYB46167 100016.12.2017 13:57:34