• 636469412932749164_1vovsova.JPG
  • 636469413205905527_vovsova1.JPG
  • 636469413048714700_vovsova.JPG

Vovsová Věra

*1912 +1998

Kytice

ID Aukce: 572
Olej, karton, 34 cm x 25 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 300 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 20:39:47

100 Kč

Příhozů: 14

IYE57597 230023.01.2018 20:34:47
FEF41463 220023.01.2018 20:30:05
IYE57597 210023.01.2018 20:28:26
FEF41463 200023.01.2018 20:23:43
IYE57597 190023.01.2018 20:23:10
FEF41463 180023.01.2018 20:18:28
IYE57597 170023.01.2018 17:08:22
FEF41463 160023.01.2018 17:02:02
IYE57597 150023.01.2018 16:49:25
FEF41463 140023.01.2018 16:12:15
IYE57597 130023.01.2018 14:40:27
FEF41463 120023.01.2018 13:46:17
IYE57597 110019.01.2018 11:06:10
JVJ92389 100016.12.2017 13:57:54