• 636474008346725742_kal.JPG
  • 636474008433010968_kal1.JPG
  • 636474008624331256_kal3.JPG
  • 636474008527902588_kal2.JPG
  • 636474008239940975_1kal.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Dvorek

ID Aukce: 587
Olej, plátno, 45 cm x 55 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

55 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 20:39:03

5 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 24

IXW82051 5500023.01.2018 20:34:03
VMD40682 5000023.01.2018 20:33:41
IXW82051 4900023.01.2018 20:29:54
TCT10651 4800023.01.2018 20:22:45
IXW82051 4700023.01.2018 20:22:43
TCT10651 4600023.01.2018 20:03:54
VMD40682 4500023.01.2018 20:03:44
TCT10651 4400023.01.2018 19:58:40
VMD40682 4300023.01.2018 19:58:30
TCT10651 3900023.01.2018 19:57:40
VMD40682 3800023.01.2018 19:57:37
TCT10651 3700023.01.2018 19:56:49
VMD40682 3600023.01.2018 19:56:42
TCT10651 3500023.01.2018 19:06:23
LXT15013 3400023.01.2018 19:00:31
LXT15013 3300023.01.2018 18:54:02
AMA37877 3200023.01.2018 18:52:32
LXT15013 3100023.01.2018 18:52:26
AMA37877 3000023.01.2018 18:51:21
LXT15013 2900023.01.2018 18:51:15
AMA37877 2800023.01.2018 18:49:40
ROY15082 2700022.01.2018 21:15:06
ROY15082 2600016.01.2018 10:58:19
VNG79736 2500002.01.2018 16:53:31