• 636474019117186663_1sok10.JPG
  • 636474019398616581_sok12.JPG
  • 636474019310477034_sok11.JPG
  • 636474019226562655_sok10.JPG
  • 636474019500696096_sok13.JPG

Sokolová Dana

*1929 +

Zátiší s ovocem

ID Aukce: 593
Olej, karton, 43 cm x 60 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 400 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 20:45:39

100 Kč

GQS63076 240023.01.2018 20:40:38
DHG96768 230023.01.2018 20:40:13
GQS63076 220023.01.2018 20:36:10
DHG96768 210023.01.2018 20:19:50
GQS63076 200023.01.2018 19:14:24