• 636474810866227507_pt.JPG
  • 636474810917121508_pt1.JPG
  • 636474810965427426_pt2.JPG
  • 636474811008214928_pt3.JPG

Roubalík Bohumír

*1845 +1928

Ptactvo v přírodě

ID Aukce: 602
Tuš, akvarel, běloba, 52 cm x 61 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Původní stav. Mimořádně kvalitní dílo. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

23 000 Kč

23 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 20:52:00

1 000 Kč

UCK45813 2300022.01.2018 19:32:24